ZABITA TEŞKİLATI 196 YAŞINDA

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Zabıta Haftası dolayısıyla Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 196.yıl dönümünü kutladı.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan “Zabıta Haftası” dolayısıyla Zabıta Amirliği’ni ziyaret etti.

Zabıta çalışanlarıyla sohbet eden Başkan Mehmet Tutal, yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi alırken görevini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Zabıta Haftası Kutlama

Zabıta teşkilatının, vatandaşların sağlıklı, huzurlu ve güven ortamında yaşamasının güvencesi olduğunu belirten Belediye Başkanı Mehmet Tutal, zabıtanın her geçen gün hizmet kalitesini artırarak mesai kavramı gözetmeksizin hoşgörü anlayışı ile 7 gün 24 saat çalışma esasına göre hizmet verdiğini ifade etti.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Zabıta Haftası Kutlama


Başkan Tutal “Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Zabıta Teşkilatı, belediyemize katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işiten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız Belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Bu vesileyle ülkemizin dört bir yanında halkın sağlığını ve huzurunu tehdit eden tüm unsurlarla mücadele eden mesai arkadaşlarım başta olmak üzere teşkilatın tüm bireylerinin kuruluş yıl dönümünü ve haftasını kutluyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir