BAŞKAN TUTAL, “MEŞVERET GÜNLERİ’NDE HEMŞEHRİLERİNİ AĞIRLADI

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Meşveret Günleri’nde hemşehrilerinin istek ve taleplerini dinledi.

Başkan Tutal, Seydişehirli hemşehrileri ile her fırsatta bir araya geldiklerini pandemi nedeniyle bir süre ara verdiği meşveret günleri programına yeniden başladığını kaydetti.

Seydişehir Belediyesi hizmet binasında vatandaşların istek, temenni, beklenti ve teşekkürlerini belirttiği Meşveret Günlerinde Başkan Tutal, gelen her vatandaşı dinleyerek sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğini kaydetti.

“Meşveret Günleri” buluşmaları ile ortak çözümde ve birlikte hareket etmenin en güzel örnekleri yaşadıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “hiçbir mahallemizde vatandaşlarımızı merkez ve kırsal ayrımı yapmadan ihmal etmemeye ve eşit hizmet götürmeye çalışıyoruz. 2019 yılında başladığımız Meşveret günleri hem bizim hem vatandaşımız için güzel bir çalışma oluyordu.

Fakat pandemi nedeniyle ara vermek zorunda kalmıştık. Şükürler olsun ki normalleşme sürecinin başlaması ve sağlık sorunlarının ortadan kalkması ile kaldığımız yerden “Meşveret Günleri”nde hemşehrilerimizi makamda ağırlama başladık.

Vatandaşımız, yoğun kalabalık içinde anlatamadıklarını burada bire bir görüşmelerde anlatma fırsatı buluyor. Eksikliklerimizi, göremediklerimizi, farkında olmadan unuttuğumuz şeyleri hatırlama, yerine getirme ile hemşehrilerimizle istişare ediyoruz.

Seydişehir’de hizmet çıtamızı ve kalitesini sürekli olarak yükseltmenin gayreti içerisindeyiz. Bu makamlar gelip geçici makamlar önemli olan birlik, beraberliğimiz, kardeşliğimiz ve yaptığımız hizmetler ile gönüllerde yer alabilmek.

Hemşehrilerimizle  yaptığımız istişare ve değerlendirmelerle hemşerilerimizin bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer taraftan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendiriyor, istişarelerde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Bugüne kadar bu anlayışla hizmet etmenin gayretinde olduk. İnşallah bu anlayışla hizmet etmeye de devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir