BAŞKAN TUTAL, ORTAKARAÖRENDE HEMŞEHRİLERİNİ DİNLEDİ

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  ilçeye bağlı Ortakaraören mahallesini ziyaret ederek, vatandaşların taleplerini dinledi.

Başkan Tutal, Ortakaraören Mahallesi Hanönü’nde vatandaşlarla bir araya geldiği ziyaretlerinde, Seydişehir’de devam eden çalışmalar ve projeler hakkında bilgeler aktardı.

Yaz aylarıyla birlikte çalışmalarının hız kazandığını kaydeden Tutal, “ekiplerimiz kırsal ve merkez mahallelerimizde belirlediğimiz program dahilinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Merkez ve kırsal mahallelerimizde ekiplerimiz hemşehrilerimizden gelen talep ve istekleri yerine getirmeye çalışıyor. Özellikle yol genişletme, yayla ve arazi yollarının açılması, parke taş ve asfalt serimi noktasında bu yıl önemli çalışmalar yapıyoruz. Ekiplerimiz merkez ve kırsal mahallerimizin tamamını kapsayan bir çalışma içerisinde. Hemşehrilerimizi ziyaretlerimizde hizmet için neler yapabiliriz düşüncesiyle çalışma planlarımızı hazırlıyoruz.

Mahalle ziyaretlerimiz hemşehrilik bağlarımızın güçlenmesine birlik ve beraberliğimize vesile olurken bir yandan da yatırım ve hizmetlerimizin yerinde planlanmasına katkı sağlıyor. Ortak akılla yaptığımız çalışmalarda bizlere her zaman destek olan muhtarlarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. İlçemiz için her zaman daha iyi hizmet etmeye ve çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın Ortakaraören Mahallesini ziyaretinde kendisine Mahalle Muhtarı Ayşe Demir eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir