SEYDİŞEHİR’DEN KUMLUCA VE FİNİKE’YE YARDIM ELİ

Seydişehir Belediyesi Makine İkmal, Bakım ve Onarım Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz  ve iş makinaları Kumluca ve Finike’de yaşanan sel felaketinin yaralarını sarmak için Antalya gitti.

Aşırı yağışlar sonrasında sel ve su baskınlarından etkilenen Antalya’nın Kumluca ve Finike ilçesinde selden meydana gelen yaralar sarılıyor.

Doğal afetin yaşandığı Kumluca ve Finike ilçesine uğurlanan Seydişehir Belediyesi ekipleri, afet bölgesine ulaşarak çalışmalarına başladı.

Ülkede meydana gelen her türlü doğal afetlerde Seydişehir Belediyesi’nin yardıma koştuğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal,” belirli aralıklarda meydana gelen Kastamonu sel felaketi, Antalya ve Muğla’da yangın  felaketlerinde destek vermek müdahale etmek için yardıma ilk koşan ilçelerden biri olduk.

Millet olma bilincinin getirdiği sorumlulukla şimdi de Antalya Kumluca ve Finike’de yaşanan sel felaketinin yaralarını sarmak için belediyemizde görevli ekiplerimiz afet bölgesine uğurladık. Personellerimiz sel felaketinin yaşandığı bölgeye ulaştı ve çalışmalarına başladı. Medeniyetimizin özünde yer alan yardımlaşma ve dayanışma duygularıyla Antalya halkının acılarını paylaşıyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir