GELECEK NESİLLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Seydişehir Belediyesi, ilçede yaşayan gençlerin daha iyi eğitim alabilmesi, kariyer planlamalarını yapabilmesi ve gençlerin sosyal hayata hazırlaması için hayata geçirdiği sosyal mekanlar gençlerin ilgi odağı oluyor.

Enderun Gençlik Merkezi ve Bahaddin Paslı Kültür ve Sanat Evi’ni gençlerin hizmetine sunan Seydişehir Belediyesi, gençlerin her anlamda gelişimlerini desteklemek amacıyla yeni yatırımlarına devam ediyor.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ortaokul öğrencileri için hayata geçirilen Enderun Gençlik Merkezinin, liseli gençler için hayata geçirilen Bahaddin Paslı Kültür ve Sanat evininin haftanın 6 günü hizmet verdiğini kaydetti.

Başkan Tutal, “gençlerimiz için hayata geçirdiğimiz gençlik merkezimiz ve kültür evimizde gençlerimizin ders çalışabileceği etüt salonları, kütüphane, atölye sınıfları, müzik ve tiyatro çalışmalarını yapabilecekleri çalışma odaları gibi gençlerimizin eğitimine yönelik birçok çalışmalar yer alıyor. Gençlerimiz hayata geçirdiğimiz eğitim yerleri çok sevdi ve sıklıkla kullanmaya devam ediyor. Bu mekanlarımızdan gençlerimizin daha fazla yararlanabilmesi için çalışma saatlerimizi güncelledik. Bahaddin Paslı Kültür Sanat Evimiz, hafta içi Saat: 09:00-18:00 arası açılıyor, öğle molası 12.30-13.30 saatleri arasında ise öğle tatili uygulanıyor.

Enderun Gençlik Merkezimiz ise, hafta içi Saat: 09:00-18:00 arası açılıyor, öğle molası 12.30-13.30 saatleri arasında ise öğle tatili uygulanıyor. Hafta sonları ise her iki mekanımız dönüşümlü olarak 1’er gün 10:30 – 16:00 arası hizmet verilmektedir” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir