TAEKWONDO’DA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK

Seydişehir Belediyesi Sanayi Spor Kulübü Taekwondo sporcusu Aldıran Malta’da Türkiye ‘yi temsil edecek.

7-9 Ekim tarihlerinde Konya’da Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası Milli Takım Seçme müsabakalarında Seydişehir Belediye Sanayi Spor Kulübü sporcusu Emirhan Aldıran Malta’da yapılacak olan Avrupa Yıldızlar Şampiyonasında Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandı.

Konya’da gerçekleştirilen müsabakalarda 49 kg’da yaptığı maçların tamamını kazanan Aldıran, Belediye Başkanı Mehmet Tutal tarafında ödüllendirildi.

Aldıran Malta’da 25-28 Kasım tarihinde yapılacak olan Yıldızlar Avrupa Şampiyonasında Seydişehir Belediyesi adına maça çıkarak ilçemizi ve ülkemizi temsil edecek.

Sporcusunun Yıldızlar Avrupa Şampiyonasına katılmasında dolayı büyük mutluluk yaşadığını kaydeden antrenör Mustafa Sevinç, “Sporcularımızın başarılarında maddi ve manevi desteğini esirgemeyen, bizlere her türlü imkanı sağlayan Seydişehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tutal’a teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Tutal;” spora ve sporcuya her zaman önem veriyor ve destekliyoruz. Her zaman biz sporcularımızın gücümüzün elverdiği ölçüde yanlarındayız. Sporcumuza Malta’da katılacağı şampiyonada başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir