SEYDİŞEHİR KİTAP OKUMA YARIŞMASI BAŞVURULARI BAŞLADI

Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen Seydişehir Okuyor Kitap Okuma Yarışması’nın başvuruları 12 Kasım tarihinde başlıyor.

Seydişehir’de eğitim gören 7-8-9-10-11 ve 12’nci sınıf öğrencilerinin katılabileceği yarışmanın son başvurusu  20 Kasım tarihinde sona erecek.

Yarışmaya www.HaydiYaris.com adresi üzerinden kaydolan lise öğrencileri yarışma kitaplarını 5-15 Aralık tarihleri arasında Bahaddin Paslı Kültür ve Sanat Evinden, Ortaokul öğrencileri ise Enderun Gençlik Merkezinden ücretsiz olarak temin edecek.

11 Şubat saat 20.00’da www.HaydiYaris.com internet adresinde online olarak yapılacak sınavda derece giren birinci öğrenci tam altın, ikinci öğrenci yarım altın, üçüncü öğrenci ise çeyrek altın ile ödüllendirilecek. Yarışmada 10 öğrenciye de mansiyon ödülü kapsamında 500 liralık kırtasiye hediye çeki verilecek.

Seydişehir’de okuyan tüm öğrencileri kitap okuma yarışmasına davet eden Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “ilçemizin genelinde gençlerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla başlattığımız kitap okuma yarışmamızın başvuruları 12 Kasım itibariyle başlıyor.

İlçemizde eğitim gören ortaokul ve lise öğrencilerimizin katılacağı yarışmamızın son başvurusu 20 Kasım tarihinde sona eriyor. Yarışmaya başvuran ortaokul öğrencilerimiz kitaplarını ücretsiz olarak Enderun Gençlik Merkezinden, lise öğrencilerimiz ise Bahaddin Paslı Kültür ve Sanat Evi’nden temin edecek. Yarışmamız ise 11 Şubat Saat 20.00’da www.HaydiYaris.com adresinde yapılacak ve dereceye giren öğrencilerimiz birbirinden değerli ödüller verilecek. Yarışmamız hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, 0332 582 45 10-0332 582 52 77 numaralı telefondan detaylı bilgi alabileceklerdir. Tüm ortaokul ve lise öğrencilerimizi yarışmamıza katılmaya davet ediyor, öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir