SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ A FUTBOL TAKIMI BU SENE İDDİALI

Sezona Hüyük Belediye Spor deplasmanında 2-0’lık galibiyetle başlayan Seydişehir Belediyesi A Futbol Takımı, sezonun ikinci maçında pazar günü Beyşehir Belediye Sporu misafir edecek.  

1. Amatör Kümede yer alan Seydişehir Belediye A Futbol takımı, Pazar günü saat 13.00’da İç sahada Beyşehir Belediye Sporu misafir edecek. Sezonun en önemli maçlarından birine çıkacak olan Seydişehir Belediyesi A Futbol Takımında hazırlıklar tamamlandı.

Pazar günü oynanacak olan müsabakaya tüm Seydişehirlileri davet eden Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Seydişehir’imizin gururu olan Seydişehir Belediyesi A Futbol takımımız sezonun en önemli maçlarından birine çıkacak. Takımımızda hazırlıklar tamamlandı ve artık pazar günü oynanacak olan maçın saatini bekliyoruz. Gururumuz olan Seydişehir Belediyesi A Futbol takımımızı desteklemek ve onların yanlarında olmak için tüm Seydişehirli hemşehrilerimizi tribünleri doldurmaya davet ediyorum. Bizler de orada olacağız ve takımımızı yalnız bırakmayacağız. İnanç, azim ve gayretle sezonun ilk maçını Hüyük Belediye Spor deplasmanında nasıl kazandıysak aynı inanç, azim ve gayretle bu maçı da kazanacağız ve yolumuza doludizgin devam edeceğiz.  Tüm oyuncularımıza ve teknik heyetimize şimdiden başarılar diliyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir