MAHALLELERİMİZDE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Seydişehir Belediyesi ekiplerince ilçe merkezinde ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ekiplerin ana arterlerde sıcak asfalt çalışmaları ile Medaş ve Koski tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda bozulan ara sokaklarda yol çalışmalarına devam ettiğini kaydetti.

Ekiplerin ilçe genelinde şu ana kadar bir taraftan bakım ve yama çalışmaları yaparken diğer taraftan da sıcak asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal,” ilçe merkezimiz ve kırsal mahallelerimizdeki yollarımızın standartlarını yükseltmeye devam ediyoruz. Ekiplerimiz yapmış olduğu program dahilinde sıcak asfalt ve soğuk asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Seydişehir’e hizmet noktasında var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin memnuniyeti de bizim en öncelikli vazifemizdir.

İhtiyaç olan yerlerde ve vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda yürütülen çalışmalar devam ediyor. Son bir yılda 285 Bin m²  sıcak asfalt, 150 Bin m²  soğuk asfalt olmak üzere toplamda 435 Bin m²  asfalt serim,  59 Bin 500 m² parke taşı yol yapım çalışması gerçekleştirdik.

Ayrıca yol düzenleme, dolgu ve yama çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Tek gayemiz hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artırarak  konforlu ulaşım sunabilmek” ifadelerini kullandı.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir