MAHALLELER BAYRAMA HAZIRLANIYOR

Seydişehir Belediyesi ekipleri merkez ve kırsal mahallelerde bayram temizliğinde başladı.

 Merkez ve Kırsal mahallelerin ana ve ara yollarında yol süpürme ve yıkama, park ve mesire alanlarında ise çevre temizliği gerçekleştiriyor.

Mahallelerin bayrama hazırlandığını ifade eden Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, bayram öncesi teyakkuza geçen ekiplerin, rutin temizlik faaliyetlerine ek olarak kırsal mahalleler de dahil olmak üzere temizlik, yol yıkama, kaldırım süpürme, çevre temizliği, park ve bahçelerde düzenleme çalışmaları gerçekleştirdiğini ifade etti.

Çevre temizliğine önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “ekiplerimiz belirlediğimiz program dâhilinde tüm mahallelerimizde park ve bahçelerin temizliği, yolların ve parkların temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Ramazan bayramı öncesi ekiplerimiz mahallelerimizde kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştiriyor. Ana arter yollarımız başta olmak üzere ara yollarımızda ekiplerimiz yol yıkama çalışması, kaldırımlarda süpürme çalışması, park ve mesire alanlarında ise çevre temizliği gerçekleştiriyor, mahallelerimiz Bayrama hazırlıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir