CAMİLERDE BAYRAM TEMİZLİĞİ  

Seydişehir Belediyesi ekipleri, Ramazan Bayramı münasebeti ile camilerde bayram temizliği çalışmalarına başladı.

İlçedeki ibadethanelerde yıl boyunca rutin temizlik çalışmaları yürüten Seydişehir Belediyesi ekipleri, Ramazan ayı nedeniyle hız verdiği çalışmalarına bayram temizliğini de ekledi.

Vatandaşların daha temiz ve sağlıklı ortamlarda ibadet edebilmeleri için yürütülen çalışmalar kapsamında, ibadethanelerde genel ve kapsamlı bir temizlik yapılıyor.

Camilerin bayram ve kandil günlerinde yoğun olarak kullanıldığını ve buna bağlı olarak temizlik çalışmalarına yoğunluk verdiklerini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Camilerimizin temizlenmesi için temizlik ekiplerimiz tarafından çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bizim için camilerimizin detay temizliği ile  iç ve dış mekan temizliği önemlidir. Sağlıklı ve temiz ortamlarda vatandaşlarımızın ibadet etmelerini kendimize görev edinerek sosyal sorumluluklarımızın gereğini yerine getiriyoruz. Hemşehrilerimizin daha temiz ve hijyenik bir ortamda ibadetlerini yerine getirebilmeleri adına yürüttüğümüz bu faaliyetlerimiz kesintisiz devam ediyor. Camilerimizin şadırvan, bahçe temizlikleri yapılıyor, ihtiyaç durumuna göre bakım onarım işleri de gerçekleştiriliyor.

Seydişehir Belediyesi temizlik işleri ekiplerimiz tarafından merkez ve kırsal mahallerimizde bulunan camilerimizin iç ve dış temizlikleri ile çevre düzenlemesi yılın 4 mevsiminde titizlikle yürütülüyor. İbadethanelerimizin temizliğini kendimize bir görev bildik” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir