KUMLUCA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN TEŞEKKÜR

Kumluca Mahallesi Muhtarı Mehmet Ali Keçeci ve mahalle sakinleri Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret ederek mahallelerinde yapılan çalışmalar ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Tutal’a teşekkür eden Mahallesi sakinleri; “mahallemizde yapılan çalışmalar bizleri ziyadesiyle memnun etti. Başkanımız bizleri her fırsat bulduğunda ziyaret ederek hasbihal ediyor.  Kendisine mahallemizde yıllardır yaşadığımız sorunlarımızı dile getirerek ifade ediyoruz. Bu taleplerimizi Başkanımız dikkate alarak çalışmaları gerçekleştiriyor. Çevre düzenlemesi, parke taş serimi, yol bakım ve onarım çalışmaları ve mahallemizin sorunlarının giderilmesi noktasında desteğini esirgemeyen başkanımıza mahallemiz adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Seydişehir’in tüm mahallelerine hizmet götürmek için çalıştıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “mahalle ayrımı gözetmeksizin hizmetlerimize devam ediyoruz. Görevde olduğumuz sürece bizlere emanet edilen makamın hakkını vermek ve hemşehrilerimize hizmet etmek için çalışıyoruz.

Allah’ın izniyle bugüne kadar hep sorumluluk bilinci ile birlik, beraberlik içerisinde hareket ettik ve güzel işler ortaya çıkardık” şeklinde konuştu.

Önceliklerinin hemşehrilerine ve memleketine hizmet etmek olduğunu belirten Başkan Tutal,” Bizim önceliğimiz memleketimize hizmet etmektir. İlçemizin daha iyi yerlere gelebilmesi için hep birlikte ekip ruhuyla çalışıyoruz. Biz çalışmalarımızı planlamalarımız dahilinde ekip ruhuyla yapıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir