BAŞKAN TUTAL, MAHALLE ZİYARETLERİNDE

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ilçe genelinde incelemelerine ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Son olarak kırsal mahallelerden Kuran, Susuz, Çatmakaya, Kumluca, Yenice, Yaylacık, Bostandere, Gevrekli mahallelerini ziyaret ederek hasbihal eden Başkan Tutal, tüm mahalleleri ziyaret ederek hemşehrileriyle hasbihal ettiğini   belirtti.  

Mahallelerde hemşehrilerinin talep ve önerilerini yerinde dinleyen Başkan Tutal, “Seydişehir’i hemşehrilerimizle birlikte yönetiyoruz. Mahallelerimizi tek tek gezerek vatandaşlarımızı dinliyor ve çalışmalarımızı bu görüşmelerin doğrultusunda gerçekleştiriyoruz” dedi.

Başkan Tutal, Hemşehrilerinin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek ve yapılan çalışmaları incelemek amacıyla ilçe geleninde ayak basmadık yer bırakmıyor.

Başkan Tutal, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile biraraya gelerek yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verirken vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinliyor.

Hizmetlerinde katılımcılığı ve hizmeti dikkate aldıklarını kaydeden Başkan Tutal, “Göreve geldiğimiz günden bu yana üzerinde durduğumuz en önemli olgulardan bir tanesi katılımcı belediyecilik olmuştur. Yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleşirken, hayata geçirdiğimiz projelerde de yine hemşehrilerimizin görüşlerini alıyor istişarelerde bulunuyoruz. ”ifadelerini” kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir