BAŞKANLIK KUPASI VOLEYBOL TURNUVASINDA KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Seydişehir Belediyesi tarafından Başkanlık Kupası Futbol ve Voleybol turnuvası sona erdi. Şampiyonluk kupasını Seydişehir Cimnastik Gökay İnşaat Spor kazandı.

6 takımın mücadele ettiği voleybol turnuvasında Seydişehir Cimnastik Gökay İnşaat Spor Voleybol takımı birincilik kupasını kazanırken turnuvada ikincilik kupasını Zincirlitaş Spor, üçüncülük kupasını Tepecik Spor kazandı. Turnuvanın en centilmen takımı olarak da Centilmenlik kupasını Filenin Hocaları takımı kazandı.

Derece giren takımların kupalarını birlikte kaldıran Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Seydişehir Belediyesi Geleneksel Başkanlık Kupası Voleybol Turnuvamızda kupalar sahiplerini buldu. Toplamda 15 maçın yapıldığı turnuvamızda 100’den fazla sporcumuz mücadele etti. Kırsal mahallelerimizin de takım olarak yer aldığı turnuvamızda dereceye giren ve turnuvamızda mücadele eden takımlarımızı tebrik ediyorum. Geleneksel hale getirdiğimiz turnuvamızı gelecek senelerde de düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

Spora ve sporcuya her zaman büyük önem verdiklerini de kaydeden Başkan Tutal, “9 sene önce 67 olan lisanslı sporcu sayımızı bugün 2 binin üzerine çıkardık. Bu başarının sağlanmasında ilçemizde düzenlediğimiz yaz spor okullarının ve sportif faaliyetlerin önemi çok büyüktür. Bu tür etkinliklerimiz, spora ve sporcuya verdiğimiz destek ve önem artarak devam edecek ve lisanslı sporcu sayımızı arttırmaya gayret edeceğiz” diye konuştu.

Dereceye giren takımlara kupaları ve hediyeleri Belediye Başkanı Mehmet Tutal tarafından takdim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir