BAŞKAN TUTAL’DAN AKÇALAR VE GEVREKLİ MAHALLESİNE DOĞALGAZ MÜJDESİ

Seydişehir’de Kesecik mahallesinden sonra Gevrekli ve Akçalar Mahallesi de doğalgaza kavuşuyor.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Akçalar ve Gevrekli mahallelerinde hemşehrileri ile bir araya gelerek bu yıl Akçalar ve Gevrekli Mahallesinde doğalgaz çalışmalarının başlayacağı müjdesinin verdi.

Başkan Tutal, çalışmaların yılsonuna kadar tamamlanmasını ve abonelere gaz verilmesini hedeflediklerini kaydetti.

Akçalar ve Gevrekli mahallerinin de uzun süren bir çalışmadan sonra doğalgaz alt yapı çalışmalarının başlayacağını belirten Başkan Tutal, “Kesecik mahallemizden sonra Gevrekli ve Akçalar mahallerimizi de doğalgaza kavuşturmak için başlattığımız çalışmalar neticesinde doğalgaz yatırımı 2023 yatırım programına alındı. Merkeze yakın olan kırsal mahallelerimizin de doğalgaza kavuşması için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.  1-2 haftaya alt yapı çalışmalarına başlayarak kısa süre içerisinde Gevrekli ve Akçalar mahallemizi doğalgaza kavuşturmayı hedefliyoruz. Diğer merkeze yakın kırsal mahallelerimizi de doğalgaza kavuşturmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Seydişehir merkez ve kırsal mahallerde doğalgaz kullanımının sağlanmasında emeği geçen Bölge Milletvekilimiz, Enerji Komisyon Başkanımız Ziya Altunyaldız’a, Mehmet Cengiz Bey, Ekrem Cengiz Bey ve Selçukgaz Proje Müdürü Mustafa Öztürk beye desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Şimdiden mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir