PROJELER ANKARA’DA İSTİŞARE EDİLDİ

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ankara’da Tarım ve Orman Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek Seydişehir’de yapılması planlanan projeler hakkında istişarelerde bulundu.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Konya Milletvekili Halil Etyemez ile birlikte Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Kadir Çokçetin, Genel Müdür Yardımcıları Mustafa Tuğrul Şahin ve Seyit Ali Kurtuluş ile Seydişehir’de yapılmakta olan ve hayata geçirilecek projeler hakkında bir dizi görüşme gerçekleştirdi.

Konya Milletvekili Halil Etyemez ile birlikte Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Veysel Tiryaki’yi ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Kuğulu Tabiat Parkında devam eden çalışmalar ve yapılması planlanan yatırımları istişare ettiler.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Kadir Çokçetin ve Genel Müdür Yardımcıları Mustafa Tuğrul Şahin ve Seyit Ali Kurtuluş ziyaret eden Başkan Tutal,  Seydişehir’de yürütülmesi planlanan çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulundular.

Seydişehir için önem taşıyan projelerin hayata geçirilmesi noktasında Ankara’da verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Tutal, “Seydişehir’imizin projelerini ve ilçemizde yürüttüğümüz çalışmalarımızı Ankara’da istişare ettik. Tarım ve Orman Bakanlığımıza gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde istişare ettiğimiz projelerimiz ve çalışmalarımızı yakın zamanda hayata geçireceğiz ve Seydişehir’imize kazandıracağız. Bu vesileyle bizlerden desteğini esirgemeyen tüm Bakanlarımıza, Genel Müdürlerimize, Konya Milletvekillerimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir