MUAY THAİ SPORCULARI KÜTAHYA’DAN MADALYA İLE DÖNDÜ

Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Muay Thai sporcuları Başkan Tutal’ı ziyaret etti.

Kütahya’da 26-31 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Dumlupınar Meydan Muharebesi Zaferi 100. yıl çocuklar Muay Thai Türkiye Şampiyonasına katılan sporcular 1Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz madalya kazandı.

Muay Thai Sporcuları Mehmet Tutal’ı Ziyaret

Türkiye’nin çeşitli illerinden 800 sporcunun katıldığı şampiyonaya Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Muay Thai takımı 8 sporcu ile katıldı. Turnuvalara katılan sporculardan 4’ü derece yaparak başarı elde etti.

Şampiyonaya katılan sporcuları makamında kabul eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “sporcularımızın başarı elde etmesi bizleri mutlu etti. Kendilerine ve antrenörlerine teşekkür ediyorum. Bu nedenle Seydişehir Belediyesi olarak biz her zaman sporcularımızın yanındayız. Ben sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum”  ifadelerini kullandı.

Muay Thai Sporcuları Mehmet Tutal’ı Ziyaret

Antrenör Serkan Yıldız; “sporcularımızın ilçe dışında düzenlenen şampiyonalara katılmasında bizlere desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Mehmet Tutal’a teşekkür ediyorum ” dedi.

Başkan Tutal, Seydişehir Belediyesi spor kulübü Muay Thai sporcuları ve antrenörlerini elde ettikleri başarılarından dolayı kutlayarak hediye verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir