EKİPLERİMİZ MAHALLELERDE ÇALIŞIYOR

Seydişehir Belediyesi ekipleri bütün mahallelerde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Başkan Tutal, Seydişehir’de ekiplerin asfaltlama, kaldırım, parke yol, yol açma, yollara dolgu, asfalt yama, kaldırım yapımı ve tamiri, altyapı yenileme çalışmaları, Park-Bahçe çalışmalarını bütün mahallelere yayarak Seydişehir’in her mahallesinde hizmetlerin devam ettiğini kaydetti.

Başkan Tutal; “2023 yılı içerisinde programa alınan bütün altyapı ve üst yapı çalışmaları belediyemizin imkanlarını seferber ederek son süratle devam etmektedir. Halkımıza layık olmak, onların yaşamlarını kolaylaştırmak ve şehrimizi modern bir şehre dönüştürmek adına çalışmalarımızı büyük bir gayret ve titizlikle sürdürüyoruz” dedi.

Başkan Tutal, “Belediye olarak belirlediğimiz planlama ve program çerçevesinde göreve geldiğimiz günden bu yana gece gündüz demeden çalışıyoruz. Şu ana kadar altyapısı tamamlanmış noktalarda yeni yol yapımından mevcut yollarımızın yenilenmesi, bakımı ve onarımına; asfaltlamadan park ve yeni yol yapımına; kilitli parke, tretuvar ve bordür çalışmalarına kadar ne gerekiyorsa yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. 8 yıllık çalışma süremizde olduğu gibi bu yıl da ilçemizin yaşam standartlarının yükseltme hedefiyle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Devam eden çalışmalar kapsamında yol yapım ve onarım çalışmalarını sürdüğünü kaydeden Başkan Mehmet Tutal;” ekiplerimiz Taraşçı mahallemizde parke taş, Ortakaraören mahallemizde yol açım,  merkez mahallerimizde andezit, bordür çalışmalarına devam etmektedir.

Hava şartları çalışmaya elverişli olduğu sürece çalışmalarımızı tüm mahallelere yayarak Seydişehir’imizin tüm sorunlarını tek tek çözmeye devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir