EKİPLER ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Seydişehir Belediyesi ekipleri tarafından mahallelerde gerçekleştirilen çalışmalar sürüyor.

Belediye ekipleri tarafından merkez ve kırsal mahallelerde gerçekleştirilen altyapı, park bahçe, çevre düzenleme onarım ve yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Merkez ve kırsal mahallelerde çalışmaların devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ekiplerin vatandaşların talep ve isteklerini yerine getirdiğini kaydetti.

Başkan Tutal, “devam eden çalışmalarımız kapsamında yol yapım ve onarım çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz, Stad Mahallesinde sıcak asfalt, Üzümlü, Kızılca, Bademli, Beldibi, Taşağıl, Ortakaraören Mahallelerinde yol bakım-onarım,  parke ve bordür çalışmasına devam etmektedir. 

İlçemizin sınırları içerisinde bulunan tüm mahallelerimizde yoğun olarak yol açma, yolların yenilenmesi ve düzeltme çalışmaları, merkez ve kırsal mahallelerimizde parke taş, parke yol sathi ve sıcak asfalt çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Söz konusu çalışmalarımızla ilçemizin bütün yolları, kaldırımları daha modern, konforlu ve güvenli hale geliyor. Sezon sonuna kadar da tüm hedeflerimize ulaşmak hatta belirlediğimiz hedefin üzerine çıkabilmek adına ekiplerimiz sahada olmaya devam edecek. Ekiplerimiz ayrıca ilçemizin farklı bölgelerinde yapılan su, elektrik, alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda da bakım ve onarım yapıyor, yeşil alan, park ve bahçe konusunda da yoğun çalışmalarına devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Merkez ve kırsal mahallelerde çalışmaların eş zamanlı devam ettiğini kaydeden Başkan Tutal, ”Park, bahçe, yeşil alan ve refüjler ihtiyaç duyulan alanlarda çim biçme, gül budama, kırılan ve kuruyan ağaç dallarının alınması, yol kenarlarında bulunan otların temizlenmesi yoğun olarak sürdürülüyor. Parklarda bulunan spor aletleri ve oyun gurupları ve kamelyalar, ormancı masalarının kırılan ve tahrip olanların değişimi yapılarak, oyun grupları temizlenip tamiratı yapılıyor” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir