DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERE MORAL ETKİNLİĞİ

Seydişehir Belediyesi tarafından Kahramanmaraş’ta 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Seydişehir’e yerleşen öğrencilere yönelik moral ve motivasyon etkinlikleri devam ediyor.

Şaban Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen organizasyonla Seydişehir merkez ve kırsal mahallerinde bulunan depremzede çocuklara yönelik kukla gösterisi, Hacivat –Karagöz gölge oyunu, Sahne oyunları ve çocuk şarkıları eşliğinde moral buldu.

Deprem bölgesinden Seydişehir’e gelerek eğitimine burada devam eden çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmeleri adına Seydişehir Belediyesi olarak imkanlarını seferber ettiklerini dile getiren Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Kültürel ve sosyal belediyecilik anlamında birçok örnek çalışmayı hayata geçiriyoruz.

Çocuk Şenliği, Kitap Günleri, Tiyatrolar, Konferanslar, Yarışmalar gibi birçok çalışmayla örnek oluyoruz. Bu etkinlikleri arttırarak devam edeceğiz ve sizleri yine bu etkinliklerimizde sizleri de aramızda göreceğiz. 

Birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde sizlerin gülmesi için elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir