BAŞKAN TUTAL’DAN BAYRAM İKRAMİYESİ MÜJDESİ

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, çalışma arkadaşlarına Kurban Bayramı öncesinde Seydişehir Belediyesi Personel Anonim Şirketinde (SEYPAŞ) çalışan mesai arkadaşlarına ikramiye müjdesi verdi.


 
Başkan Mehmet Tutal’ın talimatı ile Seydişehir Belediyesi SEYPAŞ çalışanı 241 mesai arkadaşını kapsayan ikramiyelerin hesaplara yatırılmaya başlandığının müjdesini verdi.

Tüm mesai arkadaşlarının bayramını şimdiden tebrik eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Seydişehir’imizde yapılan her çalışmada alın terleri ve emekleri bulunan mesai arkadaşlarımızın çalışma şartlarını her zaman en iyi seviyeye getirmek için gayret ediyoruz. Seydişehir’imize hizmet noktasında canla, başla, gayretle çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bizler de bu Kurban Bayramı dolayısıyla mesai arkadaşlarımıza çifte bayram sevinci yaşatmak için Seydişehir Belediyesi Personel Anonim Şirketinde (SEYPAŞ) çalışan 241 mesai arkadaşımıza net 1.500 TL Bayram ikramiyelerini hesaplarına yatırmaya başladık. Tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum.  Bu vesileyle de çalışma arkadaşlarımızın sevdikleriyle birlikte huzurlu ve güzel bir bayram geçirmelerini temenni ediyor, Kurban Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

 


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir