BAŞKAN TUTAL, RAMAZAN AYININ BEREKETİNİ MECLİS ÜYELERİYLE PAYLAŞTI

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Belediye Meclis Üyeleri ile iftar yemeğinde Bir araya gelerek Ramazan ayının bereketini birlikte paylaştı.

Ramazan ayının bereketini meclis üyeleriyle birlikte paylaştıklarını belirten Başkan Tutal, birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte çalıştıklarını kaydederek birlik ve beraberliklerinin daim olmasını diledi.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Seydişehir’imizde Ramazan ayımız, birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma duygularıyla en üst seviyede yaşanıyor. Bugün de birlik ve beraberlik içerisinde çalıştığımız Meclis Üyelerimizle birlikte Ramazan ayımızın rahmetini ve bereketini hep birlikte yaşıyoruz. Sizlerle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum.

Küskünlük ve kırgınlıkların bittiği bu günlerde tüm güzellikleri birlikte paylaşabilmek çok önemlidir. Siz meclis üyelerimiz ile birlikte sevgi, saygı ve hoşgörüyü ile çalışarak Seydişehir’imizde çok büyük çalışmalara imza attık. Seydişehir’imizle ilgili her konuda ortak hareket etmeye özen gösterdik. Belediyemizin imkanları ölçüsünde hizmet ve projelerimizi yürütmeye gayret ettik. İnşallah bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde Seydişehir’imize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Tüm meclis üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağlık ve sıhhat içerisinde nice ramazanlarda buluşmayı temenni ediyorum. Birlik ve beraberliğimizin daim olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir