ASFALT ÇALIŞMALARI SON SÜRAT DEVAM EDİYOR

Seydişehir Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi Karakavak Mahallesi Bilge Kaan Caddesinde asfalt çalışmalarını başlattı.

Halk arasında Otogar yolu olarak bilinen, Seydişehir’i Antalya-Konya çevre yoluna bağlayan Bilge Kaan Caddesinde alt yapı çalışmalarının ardından asfaltlama çalışmalarına başlanıldı.

Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Konya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yaklaşık 24 bin m² bölümünün asfaltlanacağını kaydetti.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir’in her caddesinin, her sokağının ulaşım ve alt yapı sorunlarına köklü çözümler getirmeye çalıştıklarını dile getirerek,“ İlçemizi güzelleştirmek için bu yaz döneminde de çalışmalarımıza çok hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Büyükşehir Belediyemizle yaptığımız asfalt çalışmalarımız ve diğer taraftan ilçe belediyemizin kendi imkanları ile yaptığı alt yapı çalışmalarımız devam ediyor. Konya Büyükşehir Belediyemizle birlikte yaptığımız ana arter çalışmalarımızda sona geldik.

Vatandaşlarımıza gerek 2014 gerekse 2019 yılında seçim beyannamemizde yapacağız dediğimiz seçim vaatlerimizde ki projelerimizin inşaatlarını tamamladık, ihalelerini yaptık, ilçemizin önemli olan eksiklerini tamamladık.  Seçim vaatlerimiz yerine getirilmiş olduk.  

Çalışmalarımızı tamamlamak ve ortaya koymak bizlere huzur veriyor. Gerek Antalya yolunda ki çalışmalarımız, gerekse termal çalışmalarımız ilçenin önünü açma, ilçeye girdi sağlama ve istihdam noktasında çok önemli çalışmalardı. Bunlarda belirli bir noktaya geldik.

İnşallah yılsonuna kadar tamamlamış olacağız. Projelerimizin ve çalışmalarımızın hayata geçirilmesinde desteklerini esirgemeyen Bakanlıklarımıza, Konya Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz “ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir