TUTAL ; ‘’KENT MEYDANI BÜYÜK EKSİKLİKTİ ‘’

TUTAL ; ‘’KENT MEYDANI BÜYÜK EKSİKLİKTİ ‘’
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yapımında son noktaya gelinen Kent Meydanı çalışmalarını yerinde inceledi.
IMG_1153+
Seydişehir Belediyesi tarafından yaptırılan Kent Meydanı son noktaya geldi. 3 bin 500 metrekare bir alana inşa edilen meydan Seydişehirlilerin hizmetine sunulacak.
Seydişehir’in güzel bir ilçe olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; şehir meydanın büyük bir eksiklik olduğunu kaydetti.
IMG_1150+
Tören ve programların yapılabileceği rahat bir ortamın olmadığını kaydeden Başkan Tutal; “Belediyemiz önünde bu güne kadar atıl kalan yaklaşık 3 bin 500 m² civarında bir alan müsaitti. Bu bölgede şehir meydanı olarak düzenleme çalışmalarını başlattık. Sona doğru yaklaştık. Yaklaşık maliyeti 600 bin lira civarında olan bir çalışma. Görselleriyle, kent mobilyaları yerleştikten sonra Seydişehir insanının rahatlıkla gelip dinlenebileceği; törenlerin yapılabileceği, çocuklarımızın oyun oynayabileceği bir meydana kavuşturmuş olacağız. Seydişehir’imize inşallah hayırlı olur.” dedi.
Başkan Tutal, şehir merkezinde birçok projelerinin devam ettiğini ifade ederek ilerleyen zaman diliminde projelerin tamamlanacağını kaydetti.

  • Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir